08-205 Kornica
Koszelówka 9 A

E-mail: biuro@kzkpolska.com
Tel. 0 697 606 155
Tel. 0 695 325 796
Zobacz więcej

Ecogran
Opinie
Miałem ziemie po dzierżawie, nie wiem, kiedy była wapnowana, dałem 800kg/ha, nawet się nie spodziewałem, ze da taki efekt. Pierwszy rok i niezły plon. Dobra inwestycja!

Krzysztof Madej

 

Pod rzepak 600 kg/ha a pod pszenice 700, zwróciło się w plonie

Andrzej  Solec Kujawski

 

Ktoś z tej firmy uświadomił mi, że jak ziemia kwaśna to i inne nawozy niewiele dają, po Wapniaku Koszelowskim sam na własne oczy się przekonałem. Duża różnica. Dzieki!!!! Brałem z Agroloku.

Pawlo Sandomierz

 

Jak co roku wizyty doradzców i dużo propozycji, wapno z Niemiec, polskie granulowane i kreda.
Wziąłem wapniak koszelowski.  W zakładzie dali mi nawet atest lekarza weterynarii, że i zwierzakom dac mogłem.  Na pole i do obory, podoba mi się cos takiego!

Gospodarstwo Chodzież

 

Wziąłem na próbe na wiosne a na jesień już na cały areał. W końcu jakieś wapno co działa.

Anna Grójec

 

Mam sad 4 ha jabłek , pH się poprawiło mocno, ale bardziej się cieszyłem, że miałem mniejsze straty po wapniaku w przechowywaniu.

Artur Warka

 

Mi przywieźli jak jeszcze parował, ale następnego dnia już było ok, granulka nie była za mocna, ale to kreda nie kamień i czekałem na efekty. Bez przesady, wzrosło o 0,8 punktu pH. Wczesniej jak kupowałem dolomit to wole nawet nie pisać co było na polu.

Marian Borysewicz

 

Dałem i pod warzywa i pod kukurydze.Jest efekt. Pomogło.

Sochaczew

 

Bałem się parcha na ziemniakach, bo sypałem pogłównie. Jest w porządku. Kupiłem w Chemirolu, na wiosne  znów się przymierzam. Użytki zielone też zwapnowałem wapniakiem.

Michał - Toruń