08-205 Kornica
Koszelówka 9 A

E-mail: biuro@kzkpolska.com
Tel. 0 697 606 155
Tel. 0 695 325 796
Zobacz więcej

Ecogran
O firmie
Koszelowskie Zakłady Kredowe to nowoczesne przedsiębiorstwo znajdujące się we wschodniej części Polski. Produkujemy nawozy naturalne i kredę techniczną w formie granulowanej oraz pylistej.
W zakresie naszej działalności znajdują się także produkty dla przemysłu budowlanego, farmaceutycznego, gumowego, energetycznego i innych. Produkcja odbywa się w oparciu o własną kopalnie odkrywkową należąca do największego złoża kredy piszącej w Polsce. Jest to biała, miękka skała wapienna, której charakterystycznym składnikiem są bardzo drobne kalcytowe elementy szkieletowe planktonicznych wiciowców roślinnych. Ponadto w skład kredy wchodzą skorupki małych otwornic i pelityczny kalcyt.


Pozwala nam to nie tylko obniżać koszty wytworzenia, ale także gwarantować naszym klientom długoletnią, nieprzerwaną współpracę.

Pracujemy w oparciu o linie technologiczne gwarantujące zdolności wytwórcze na poziomie kilkudziesięciu tysięcy ton gotowego, w pełni ekologicznego produktu rocznie.Poza doświadczeniem rolniczym i technicznym posiadamy także doświadczenie innowacyjne pozwalające wraz z naszymi klientami tworzyć i rozwijać nowe produkty.

Zespół naszych doświadczonych pracowników oraz doradców służy naszym klientom swoją wiedzą i wsparciem.

Zapraszamy do współpracy !
Zarząd Koszelowskich Zakładów Kredowych